Dr. Alp Group Kurumsal

Alper Yalçın Kimdir? Dr.Alp Group şirketinin vizyonu nedir?

Dr.Alp Gayrimenkul – Yatırım Uzmanlığı

1998 yılında başlayan gayrimenkul sektöründeki yolculuğumuz, kendi yatırımlarımız ile başladı. Yaptığımız yatırımlar değer kazandıkça, birikimlerini değerlendirmemizi talep eden yakın çevremizle yatırım uzmanlığı’nın yolu açılmış oldu. Kendi yatırımlarımızda göstermediğimiz kadar, çevremizin yatırımlarını yönlendirirken özen gösterdik, çok daha ağır basıyordu çünkü bu güvenin yükü, boşa çıkmaması adına elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalıştık. Geldiğimiz bu nokta bunun en iyi göstergesidir.

”Kazandırmazsak, kaybederiz” düşüncesiyle yolumuza devam edeceğiz. Gayrimenkul sektörüne geniş açıdan bakıp, kısa vadede getirisi en iyi olabilecek bölgelere yatırımcılarımızı yönlendirdik. Bir çuval buğdaydan 10 ekmek çıkacak yerler de, 50 ekmek çıkacak yerler de olduğunu gördük. Kazandığımız tecrübe ile optimal getirisi olacak bölgelere yatırım yaptık. İnsan kazanmanın, anlık para kazanmaktan çok daha kıymetli olduğunu tecrübe ettik. Bu birikimlerimizle yıllardır birlikte yürüttüğümüz Fizik Tedavi Uzmanlığı ve yatırım uzmanlığı görevlerini, bu yıl içinde aldığımız kararla, Fizik Ted.Uzmanlığı ile yollarımızı ayırarak, gayrimenkul’ü resmiyete döktük ve 2015 yılında sektöre adım attık. Dr.Alp Gayrimenkul İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti.’ni kurduk. Angora Bulvarı-Beysukent ofisimizi faaliyete geçirdik.

Bu yolda ekibimizin güzel çalışmalara imza atacağını düşünüyor, birlikte başarılı işler yapacağımızı umuyorum. Gayrimenkul sektöründeki bozuk imaja kendimizi kaptırmayıp, elimizden geldiğince şeffaf bir tutum sergileyerek, kurumsallaşma adına ne gerekiyorsa yapacağız ve insanlara kurumsal bir firma ile çalışmanın verdiği güveni sağlayacağız, yatırımcılara değersiz yerleri süsleyip satmak yerine, getirisi olabilecek değerli yerleri önerecek, onları kazanmaya çalışacağız ve bu platformda her zaman doğru bilgiler yayınlayıp, özellikle küçük yatırımcıların, kötü niyetli kimselere birikimlerini kaptırmamaları için ne gerekiyorsa yapacağımızın garantisini veriyor, saygılar sunuyorum.

ALPER YALÇIN

Misyon ve Vizyonumuz İnsanımızın internet ortamında arsa ve gayrimenkul yatırımı ile ilgili doğru bilgilere, mantıklı yorum ve analizlere ulaşmasında yaşadığı sıkıntılarını ortadan kaldırmak ve her zaman bu platformda bu doğrultuda yayınlar yaparak doğru yatırım şeklinin çerçevesini kalın çizgilerle çizip, bunun sürekliliğini sağlayarak optimal yatırımlar yapılmasına yönlendirmek ve yanlış yatırımlarla para kaybedilmesini minimize etmek misyonu ile başarılı çalışmalara imza atarak gelecekte arsa yatırımında ve gayrimenkul sektörünün her alanında şirketimizin ismine yakışır vaziyette sektörel otorite olmak hedefiyle devam edeceğimiz yolumuzda, insanların hedefledikleri yatırım beklentilerini karşılayarak ve gayrimenkul ile ilgili problemlerinin çözümü konusunda gereken profesyonel desteği sağlayarak gönülleri kazandığımızda, global işletme amacı olan paranın her zaman kendiliğinden geleceğini, bizim için temiz kazancın her şeyden önemli olduğunu aklımızdan çıkarmayacağımızı, kendimizi sürekli olarak güncelleyeceğimizi ve sektörel gelişmeleri takip ederek bunları şirket politikası olarak sürdüreceğimizin sözünü veriyoruz.

Blog Yazıları

Bölgelerin ve gayrimenkul pazar trendlerinin analizi, ilham verici mimarların eşliğinde en iyi iç mekanlara rehberli turlar ile birlikte ticaret bilgilerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Gücümüzü Birleştirelim!

İhtiyacın olan bir