Yaptığınız iş sizi tatmin ediyor mu? İşinizden memnun musunuz?

YAPTIĞINIZ İŞ SİZİ TATMİN EDİYOR MU?

İŞİNİZDEN MEMNUN MUSUNUZ?

Dünyanın en rahat, en yüksek getirili, en keyifli işini yapmak istemez misiniz? Çalışma şartlarını ve süresini, kazancınızı kendiniz belirlemek? Ne iş yapmalıyım diye düşünüyorsanız, size ciddi bir iş teklifimiz olacaktır.

Düşünün bir firmada çalışıyorsunuz ve çok başarılısınız, her geçen yıl önünüze konulan hedefleri fazlasıyla tutturuyor, şirketin kazancına müthiş katkılar sağlıyorsunuz, patronlar sizi el üstünde tutuyor, aferin üstüne aferinler alıyorsunuz, düşündünüz mü yükselebileceğiniz en üst makam neresidir? Kazancınız en fazla ne kadar olabilir? Şirketin kazancından sabit geliriniz haricinde ekstra olarak harçlıktan öte birşeyler alabiliyor musunuz? Maddi olarak alsanız dahi, bunu size veren şirket sizden neler bekliyor? Ben bugün çalışmak istemiyorum, dinlenmek istiyorum diyebiliyor musunuz? Büyük bir iş bitirdim ve kendimi ödüllendirmek istiyorum birkaç gün tatil yapacağım dediğinizde nasıl bir tepki ile karşılaşabileceğinizi bir düşünün!

Gayrimenkul danışmanlığı, emir altında çalışmak istemeyen, istediğiniz kadar çalışıp, kazancınızı kendinizin belirleyeceği, başarılarınızla patronlar değil, bizzat kendinizin kazanacağı, dünyanın en rahat, en keyifli, en yüksek getirili, sermaye bağlamadığınız için de en risksiz mesleğidir. Eğitimler alarak bu işin tadına vardıktan sonra da bir daha hiçbir maaşlı iş sizi tatmin etmeyecek, neden bu işe girmekte geç kaldığınızı sorgulayacaksınız.

Dr.Alp Gayrimenkul olarak yeni atılımlar ve projeler yapmaktayız ve yapmaya da devam edeceğiz, yurt içi piyasalardaki daralmaya, satışlardaki düşüşe çözüm arayan firmamız, birkaç yıldır Avrupa ülkelerindeki Türk’lere yönelik internet ortamında başarılı çalışmalara imza atmış, bu yıl itibarı ile de Arap yatırımcılar için yeni bir internet sitesi hazırlamış ve artık Arap ülkelerine de açılmayı planlamaktadır, Arap çözüm ortaklarımızla yaptığımız işbirliği ile, son yıllarda büyük bir artış gösteren Arap müşterilerin Türkiye’den gayrimenkul alımlarındaki bu artışa paralel olarak, pastadan pay almak için kolları sıvamış bu amaç doğrultusunda da gayrimenkul danışmanlarımızın sayısını artırmayı ve yurt genelinde bayilikler vermeyi planlamaktayız, Arap yatırımcıya ve müşterilere özel olarak tamamen Arapça, Arap bölgelerinden çözüm ortaklarımız tarafından yapılan içerik girişleri nedeniyle Google tarafından da Arap sitesi olarak algılanan yeni internet sitemize ek olarak yakın bir zaman içinde hayata geçirmeyi düşündüğümüz yurt dışı yatırımcılara özel yepyeni ilan sitemizin de lansmanını yaparak Avrupalı ve Arap müşterilere gayrimenkullerini satmak isteyen mülk sahiplerine ulaşmayı ve bu yolla  pekçok portföy almayı hedefliyor, bu portföylerin her birini de bir danışman arkadaşımıza atamayı planlamaktayız. Dolayısıyla eğer bu işe yeni başlayacaksanız, eğitim sonrası işe başladığınızda size zahmetsizce portföy de gelmeye ve para kazanmaya da başlayacaksınız. Bu durum sizin işinize yatırım maliyetinizi yani daha erken satış yapabileceğiniz için, iş yapmaya başlayana kadar cebinizden harcama maliyetinizi düşürecektir.

Ne pazarlıyorsanız, kazancınız o orandadır, ciklet satan ciklet, gayrimenkul satan gayrimenkul kazanır. Gayrimenkul rakamlarının yüksek olduğu, yüksek potansiyele sahip bir bölgede yılda üç-dört satış dahi yapsanız, yüksek maaşlarla canhıraş çalıştığınız bir işten kazanacağınız geliri fazlasıyla elde edersiniz ve en az o oranda da daha az yorulursunuz, yılda üç-dört satışı da eğitimli bir gayrimenkul danışmanı yattığı yerden, kendisini fazla yormadan dahi yapacaktır, çalışmakta olduğunuz işiniz üzerinize yapışık değildir, bir ceket gibi çıkarıp atabilir, daha rahat çalışabileceğiniz ve daha fazla kazanabileceğiniz bir işe geçiş yapabilirsiniz, yeter ki biraz cesaret!!  Kendinize belli bir sermaye ayırarak bu işe başlayabilir, girişimci ruhla bu işe yatırım yaparak, birkaç ay sonra siz de servet kazanmaya başlayabilirsiniz. Evet bu iş size servet kazandırabilir ki çok yüksek kazançlar sağlayan gayrimenkul danışmanları çok fazladır, başka hiçbir işte kazanamayacağı paralar kazanmışlardır. İnsani ilişkileriniz güçlü, ikna kabiliyetiniz yüksek ise ve iyi bir sosyal çevreye sahipseniz, iletişiminize de güveniyorsanız bu iş tam size göredir, siz yeter ki isteyin, başarı sizi takip edecektir.

Başarı için belli bir bölgede uzman olmalısınız, bölge uzmanı olmak için geçecek süre, sizin yatırım miktarınızı belirler, bölge uzmanlığı için ne kadar çalışırsanız, ne kadar çok kişi ile tanışıp, temas kurarsanız, işe giriş sermayeniz o kadar düşer, nedir bu sermaye? Bölge uzmanı olabilmek için geçecek sürede sizi geçindirecek, size yetecek paradır. Sonrasında zaten kazanmaya başlayacaksınız, eğitimli bir gayrimenkul danışmanı olup, bölgeyi tanıdıktan sonra kazanmamak mümkün değildir. İyi bir gayrimenkul danışmanı gayrimenkule ait tüm bilgileri, gayrimenkul hukukunu iyi bilmeli, alıcıya ve satıcıya yol göstermeli, bölge uzmanlığı ile rakip piyasa analizi yapabilmeli, gereken doneleri ortaya koyabilmelidir, yoksa emlakçıdan öteye geçemez. Pazarlamayı ve pazarlığı iyi bilmeli, çok önemli bir iş yaptığını unutmamalıdır, zira insanlar size büyük paralar vereceği için, sizden tam hizmet beklemeleri kadar doğal birşey olamaz. Tam hizmet verebilecek düzeye gelmiş bir gayrimenkul danışmanı olmalısınız ki iyi kazanabilesiniz.

Yeni sistemlerimiz ve donanımlarımızla birlikte ülke genelinde özellikle ve öncelikle Arap yatırımcıların ve alıcıların tercih ettiği Bursa, Yalova, İstanbul, Trabzon gibi bölgelerde olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesine açılma hedeflerimiz vardır, Arap yatırımcıların alım yaptığı bölgelerde yurt dışı müşterilere satış yapmayı hedefleyen bayiler ve çözüm ortaklarımıza da bu bölgelerde bizimle çalışmak isteyen girişimciler için çok özel şartlarda kazanç tekliflerimizin olacağını da belirtmek isteriz. Bu bölgelerde birlikte işlem yapacağımız danışman ve bayi arkadaşların sistemimize yüklenen portföylerin yurt içi ve yurt dışı alıcılara satışını birlikte gerçekleştireceğimizi ve çok iyi bir portföy getirisine sahip olacağını düşündüğümüz ilan sitemizin bayilere çok iyi getiri sağlayacağını düşünüyoruz, konu ile ilgili detaylı ve açıklayıcı bilgileri bizden edinebilirsiniz. Kurumsal gayrimenkul firmalarının astronomik giriş ücretlerinin yanında iş yapsanız da yapmasanız da sizlerden aldığı yüklü ücretlere karşın, Dr.Alp Gayrimenkul Bayiliği için ilk ve tek şartımızın üniversite mezunu olmanız gerekli ve yeterli olacaktır, eğer üniversite mezunu iseniz ve gerçekten bu işi bizim ilkelerimiz doğrultusunda icra edeceğinize ve bölgenizde bizi hakkıyla temsil edeceğinize dair firmamızı ikna edebilirseniz, sizlerin sistemimizden çok iyi iş yaptığınızı kendi gözlerinizle gördüğünüz ana kadar hiçbir ücret talep etmeden size ismimizi verecek, tüm sistemlerimizi sizlere açacağız. İlk defa bu işe girecekler için firmamızın prensipleri, ilkeleri ve saha eğitimleri tarafımızdan verilecektir. Bu doğrultuda örneğin bölgenizdeki gayrimenkul yatırım fırsatları ile ilgili makale tarzındaki yazılarınızı Blog bölümümüzde yayımlayabilecek, gerçekten bölgenizde özel fırsatların olduğunu buradan yansıtabilirseniz, özellikle Avrupa’da yaşayan Türk’klerden gelecek olan talebe yetişemeyeceksiniz. Üstelik şuan faaliyete geçirmiş olduğumuz ve altyapısını bu yıl içerisinde tamamlayacağımız Arap yatırımcılara özel olarak Arapça Sitemiz üzerinden de Ortadoğu ve Arap bölgelerine ulaşacak, Dr.Alp ismi altında çok güzel işlemlere imza atacaksınız.

Kurumsal dediğimiz yurt dışı veya yurt içi menşeili gayrimenkul firmaları size hangi imkanları sağlıyor? Bu imkanlar için ne kadar bedel ödüyorsunuz? Peki değiyor mu bu kadar yüksek paralar ödemeye? Firma olarak belli bir kurumsallığı yerleştirdikten sonra bunca yüksek ücretleri ödemeye gerek var mı? Kurumsal firmalar çoğunlukla kapı çalmayı sağlar, iş danışmanda biter, yani meşhur bir sözü bu duruma uyarlayacak olursak danışman “markasıyla ağırlanır aklıyla uğurlanır” sözü tam bu nokta için geçerlidir, yeterince eğitimli bir danışman ve yeterli kurumsallığa sahip bir gayrimenkul ofisi için A/Max veya BWell markasında olmasına gerek var mıdır?

Dr.Alp olarak bu yıl içerisinde yeni sistemlerimizin altyapısını tamamlayıp, yıllardır Türkiye ve Avrupa’da yatırımcıların aramalarında en üst sırada çıktığımız Google’da ( Türkiye’de nereden arsa alınır, 2019 yılında nereden ev alınır, Ankara’da nereden arsa alınır, 2019 arsa yatırım önerileri gibi aklınıza gelen yatırımla alakalı pekçok soruda Türkiye, Almanya, Fransa, Hollanda gibi ülkelerin Google aramalarında en üstte çıktığımızı örneğin Google.de yani Almanya Google’na veya Google.nl yani Hollanda Google’na veya Google.tr yani Türkiye Google’na yazıp deneyebilirsiniz), Arapça şitemiz için de SEO çalışmalarına başlayacağımızı ve çok yakında Arapça aramalarda da ( Türkiye’den ev almak istiyorum, Türk Vatandaşlığı almak istiyorum, Türkiye emlak piyasası gibi) Google da Arapça aramalarda da Arapça sitemizi en üstte çıkaracağımızı, ana sitemizin hareketli dönemlerde 1000(bin) ziyaretçinin üzerinde tıklanmasını, dolayısıyla bu altyapının hangi kurumsal firmada olduğunu bir düşünürseniz, davetimize hak vereceğinizi düşünüyor, gayrimenkul danışmanı veya bayilik için bizlere ulaşmanızı bekliyor,

Saygılar sunuyoruz.

Türkiye’de Nereden Arsa Alınır ?<< >>Yeni Ankara ve Eskişehir Yolu Tarihsel Gelişimi

About the author : admin

Avatar