Soru – Cevap

Burada yer alan yatırım fikirleri ve yorumlar bilgi paylaşma amaçlı olup, yatırım kararı size aittir.

2.820 paylaşım “Soru – Cevap”

 1. Nedim - Şubat 2020 Cevapla

  Selamalr saygılar alp bey bir önceki soruma cevap alamamıştım hakli olarak sizde çok yogunsunuz.sorum şu ankaradan gelirken temelli gazide eskişehir yolunun sağın da yola 800m 600m tek tapu imar li 500m2 600m2 yerler var gole yakin olanlarda var tabi tercih edebilirmiyiz fiyat aralığı 40000 55000 tl ilerki zamanlarda çift daire olabilecek imar gelebilir mi?nasıl bir bölge burası hayırlı ramazanlar kolay gelsin sizede

  • Alper YALÇIN - Mart 2020 Cevapla

   İki sayfa geri döndüğünüzde bütün sorularınıza cevap yazdığımı görüyorum, genelde cevaplamadığım soru olmaz, iki daire getirisi biraz zor, bölge olarak on yıl içerisinde hareket kazanacağını düşünüyorum, orta vade bekleme süreci gerektirir.

 2. Anonim - Mart 2020 Cevapla

  Susuz Belören imar problemi çözülmez,bu kooperatifler ve kooperatif yönetimleri olduğu müddetçe bunun çözümü çok zor,alışmış kooperatif başkanları rahata,ofis bedava,sekreteri var,yediği önünde yemediği arkasında,o koltuğu bırakır mı sizce bunlar?? bırakmak ister mi??
  o bakımdan bu kooperatiflere bir çözüm bulmadan bu sorun çözülmez.
  Birileri Belören forumunda kooperatiflerin lağvedilmesinden bahsediyorlar,keşke bu mümkün olabilse de kurtulsak şu kooperatif belasından..

 3. Dr. Alp Gayrimenkul - Mart 2020 Cevapla

  Yaptığımız araştırmalar neticesinde,susuz belören imar probleminde artık sona gelindiğini,bölgenin imarının yakın zaman içinde büyükşehir belediyesince yapılacağını,kooperatiflerin biraraya gelmediği,anlaşmaya yanaşmadığı,sorunun bunlardan kaynaklandığını,kooperatiflerle ilgili sorunların çözüm yolunun araştırıldığı ve yakın zaman içinde gelişmelerin olacağını öğrendik.
  Mağdur edilmiş kooperatif üyelerince ve şahsi arsa sahiplerince belörenin imarının düşünüldüğü kadar,belediye yetkililerinin de bu bölgenin artık çözüme kavuşturulması gerektiğini düşündüklerini,yakın zamanda da çözüme kavuşturulacağını ifade eden yetkili arkadaşımız,yıllardır bölgede çıkarılmaya çalışılan imarın,birilerince engel olunduğu için,artık planlama firmalarının Belörenin imarını yapmaya yanaşmadığını bu yüzden de imarın Büyükşehir Belediyesince yapılabileceğini belirtti.
  Umarız biran önce artık sorun çözülür ve burada mağdur edilmiş binlerce insanın derdine derman olunur ve Susuz Belören,herkesin yüzünü güldürür.

 4. Gökmen - Mart 2020 Cevapla

  Belören imar problemini çözüme kavuşturacak kim varsa artık bişeyler yapmalıdır.Kooperatifler de sorumludur,belediye de sorumludur bundan.Belediye istese kimseyi dinlemez çıkarır imarı,ama neden çıkarmadığını herkes tahmin edebiliyordur,ama en az belediye kadar kooperatifler de imarın çıkmaması için uğraşır gibiler.Bugüne kadar hiçbir çözüm yoluna girmediler,çözüm tekliflerine yanaşmadılar,biraraya gelip imar işini çözmek için uğraşmadılar.Ama kimi dinlesen suçu başkasına atıyor,çözüm için hiçbirşey yapmıyor.Bu gidişle daha çok bekleyecek gibiyiz,babadan bize kaldı,bizden çocuklara kalacak gibi.

 5. Sezgin Kurt - Mart 2020 Cevapla

  SUSUZ Belören imar sorunu bu gidişle kendiliğinden çözülecek gibime geliyor.Nasıl mı???
  Bir tane Rize menşeili müteahhit arkadaş gidip belörenin göbeğine dev gibi bir binayı dikecek,
  Ben yaptım oldu modunda bir dikişle dikecek hem ve sorunu çözecek,
  Ya artık ERYAMAN doldu taşacak belörene,yer kalmadı artık bina dikilecek,artık ihtiyaca yönelik çıkması gerekiyor imarın,ama yine de tık yok ne yazık ki..

Not: Web sitemize göndermiş olduğunuz soru ve yorumlar, editör onayından sonra yayımlanacaktır.
1 2 3 287

Sormak İstedikleriniz ?

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.

Yatırım Önerilerimiz

Translate »