Soru – Cevap

Burada yer alan yatırım fikirleri ve yorumlar bilgi paylaşma amaçlı olup, yatırım kararı size aittir.
Subscribe
Bildir
guest
4058 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Isa karakas
Isa karakas
2 yıl önce

Merhaba alp bey ankara yeni mahalle susuz mevki meşelik parsel 2016 arsam var acaba ne olur daha tarla sizce imar gelirmi değerlendirmi oralar tskler

Alper YALÇIN
Editor
2 yıl önce
şu kişiye yanıt :  Isa karakas

Merhaba, Belören’de parselasyon planı yapılacak, şuan bir firma çalışmalara devam ediyor, imarın tamamlanması ile yakın zamanda artık değerlenecektir, bekleyin kazanırsınız, bölgenin kıymeti gün geçtikçe artmaktadır, dört bir tarafından sarılmış durumdadır, şehrin içerisinde kalmıştır ki Eryaman-Susuz bölgelerinin kaliteli bir şekilde yapılaşması hızla ilerlemektedir, gayrimenkul satışları ve rakamları yüksektir, birkaç yıla kadar Belören’de yapılaşma başlayacağı düşüncesindeyim, artık vakti geliyor.

Anonim
Anonim
2 yıl önce

Susuz Belören imar problemi çözülmez,bu kooperatifler ve kooperatif yönetimleri olduğu müddetçe bunun çözümü çok zor,alışmış kooperatif başkanları rahata,ofis bedava,sekreteri var,yediği önünde yemediği arkasında,o koltuğu bırakır mı sizce bunlar?? bırakmak ister mi??
o bakımdan bu kooperatiflere bir çözüm bulmadan bu sorun çözülmez.
Birileri Belören forumunda kooperatiflerin lağvedilmesinden bahsediyorlar,keşke bu mümkün olabilse de kurtulsak şu kooperatif belasından..

Dr. Alp Gayrimenkul
Dr. Alp Gayrimenkul
2 yıl önce

Yaptığımız araştırmalar neticesinde,susuz belören imar probleminde artık sona gelindiğini,bölgenin imarının yakın zaman içinde büyükşehir belediyesince yapılacağını,kooperatiflerin biraraya gelmediği,anlaşmaya yanaşmadığı,sorunun bunlardan kaynaklandığını,kooperatiflerle ilgili sorunların çözüm yolunun araştırıldığı ve yakın zaman içinde gelişmelerin olacağını öğrendik.
Mağdur edilmiş kooperatif üyelerince ve şahsi arsa sahiplerince belörenin imarının düşünüldüğü kadar,belediye yetkililerinin de bu bölgenin artık çözüme kavuşturulması gerektiğini düşündüklerini,yakın zamanda da çözüme kavuşturulacağını ifade eden yetkili arkadaşımız,yıllardır bölgede çıkarılmaya çalışılan imarın,birilerince engel olunduğu için,artık planlama firmalarının Belörenin imarını yapmaya yanaşmadığını bu yüzden de imarın Büyükşehir Belediyesince yapılabileceğini belirtti.
Umarız biran önce artık sorun çözülür ve burada mağdur edilmiş binlerce insanın derdine derman olunur ve Susuz Belören,herkesin yüzünü güldürür.

Gökmen
Gökmen
2 yıl önce

Belören imar problemini çözüme kavuşturacak kim varsa artık bişeyler yapmalıdır.Kooperatifler de sorumludur,belediye de sorumludur bundan.Belediye istese kimseyi dinlemez çıkarır imarı,ama neden çıkarmadığını herkes tahmin edebiliyordur,ama en az belediye kadar kooperatifler de imarın çıkmaması için uğraşır gibiler.Bugüne kadar hiçbir çözüm yoluna girmediler,çözüm tekliflerine yanaşmadılar,biraraya gelip imar işini çözmek için uğraşmadılar.Ama kimi dinlesen suçu başkasına atıyor,çözüm için hiçbirşey yapmıyor.Bu gidişle daha çok bekleyecek gibiyiz,babadan bize kaldı,bizden çocuklara kalacak gibi.

Sezgin Kurt
Sezgin Kurt
2 yıl önce

SUSUZ Belören imar sorunu bu gidişle kendiliğinden çözülecek gibime geliyor.Nasıl mı???
Bir tane Rize menşeili müteahhit arkadaş gidip belörenin göbeğine dev gibi bir binayı dikecek,
Ben yaptım oldu modunda bir dikişle dikecek hem ve sorunu çözecek,
Ya artık ERYAMAN doldu taşacak belörene,yer kalmadı artık bina dikilecek,artık ihtiyaca yönelik çıkması gerekiyor imarın,ama yine de tık yok ne yazık ki..

Mehmet Emin ?
Mehmet Emin ?
2 yıl önce

YENİMAHALLE SUSUZ BELÖREN İMAR PLANININ NEDEN ÇIKARILMADIĞI,NE ZAMAN ÇIKARILACAĞI HAKKINDA BİLGİNİZ VAR MIDIR???
BİZLER YILLARDIR MAĞDUR EDİLMİŞ,HAKLARI YENMİŞ,KOOPERATİFLER TARAFINDAN KANLARI EMİLMİŞ,BİZZAT BELEDİYE BAŞKANI MELİH GÖKÇEK TARAFINDAN SÖZ VERİLDİĞİ HALDE,SEÇİM VAADİ OLARAK KALMIŞ VE SÖZÜNDE DURMAYAN BİR BAŞKAN TARAFINDAN MI,YOKSA KOOPERATİF BAŞKANLARINCA SALTANATLARININ DEVAMINI SAĞLAMAK İÇİN Mİ NEDENDİR BİLİNMEZ,YILLARDIR OYALANAN,BİR EV SAHİBİ OLMAYI BEKLEYEN,ÇOLUK ÇOCUK PERİŞAN OLMUŞ BİNLERCE ANKARALIYIZ.LÜTFEN SESİMİZİN DUYURULMASINDA BİZE YARDIMCI OLUN,BİLGİNİZ VAR İSE BİZLERİ BİLGİLENDİRİN,KOLUNUZUN ULAŞABİLDİĞİ YERLER VAR İSE ULAŞIN VE BİZE YARDIM EDİN,
ANKARA’DA İMARI ÇIKMADIK DAĞ BAŞI BİLE KALMAMIŞKEN,SUSUZ BELÖRENİN İMARINI ÇIKARMAYANLARDAN İKİ CİHANDA DAVACIYIZ,LÜTFEN DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ,
TEŞEKKÜR EDERİZ…

Dr. Alp Gayrimenkul
Dr. Alp Gayrimenkul
2 yıl önce
şu kişiye yanıt :  Mehmet Emin ?

Mehmet Emin Bey,
Bu sorununuzla ilgili yetkili mercilerden bilgi edinmeye çalışacağımızdan ve konunun takipçisi olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın,
Bildiğim kadarıyla SUSUZ BELÖREN’in yıllardır imar problemi çözülememiş,çıkarılan bütün imar planlarına itiraz edilerek,iptal ettirilmiş,uzun yıllardır imar bekleyen yatırımcıların birileri tarafından hakları yenilmiş,çevredeki bölgelerin imarı çıktığı halde,bir türlü Belörenin imar sorunu çözülememiştir.
Ancak bölgenin Sincan cezaevi tarafından bu yıl içerisinde yol açmak için,yolun geçeceği yerlerin kesilen kop’lardan çıkarılması için,büyükşehir belediyesince bir imar planı yapılmış,
ama halen ne olduğu konusunda hiçbirşey ortaya çıkmamış,bölgedeki belirsizlik devam edip gitmektedir.
En kısa sürede Susuz Belören ile ilgili araştırma yapıp,sizleri de bilgilendireceğimizi,sorununuzun kısa sürede çözüme kavuşması için,gereken ne ise yapılmasını ümit eder,iyi çalışmalar dileriz.

Yurdakul
Yurdakul
2 yıl önce

Ben Çanakkale’de görev yapan askeri personelim,Ankara’da bir akrabamın tavsiyesi ile Dodurga hakkında bilgi sahibi oldum,araştırmalarım neticesinde,Çankaya Dodurga mahallesi için çok güzel planlı bir yaşam alanı oluşturulacağı bilgisine ulaştım ve o bölgeden arazi aldım. Göl ve şehir manzaralı park yürüyüş ve alışveriş yerlerinin olacağı siteler inşaa edileceği ve daire fiyatlarının gerçekten yüksek olduğu bir lokasyon olması ayrıca ana arter yollara yakın olması ulaşımı da kolaylaştırcak kısacası Dodurga yeni bir Çayyolu olacaktır. Kısacası ben bu bölgeye yatırımın altın değerinde olduğunu öngörüyorum sizce de öyle mi?

Dr. Alp Gayrimenkul
Dr. Alp Gayrimenkul
2 yıl önce
şu kişiye yanıt :  Yurdakul

Hayırlı olsun Yurdakul Bey,isabetli bir yatırım yapmışsınız.Bugün Ankara’da getiri ve bekleme süresi açısından en iyi bölgelerden birine yatırım yapmışsınız.Kısa süre içinde imar tapusunu alırsınız,ancak önemli bir işlem de var burada,planlama şirketi ile anlaşma yapmanız ve yerinizi belirlemeniz gerekmektedir,yapmadığınız takdirde düşük emsalde olabilirsiniz.Anlaşma yapmadıysanız süreci takip edin,yeniden planda tadilat olacaktır,kaçırmayın.

Dr. Alp Gayrimenkul
Dr. Alp Gayrimenkul
2 yıl önce

Türkiye de ilk defa,gayrimenkul ilan sitesi ve forum-blog sitesi birbirine entegre şekilde birarada.
Üye olup,sınırsız ve ücretsiz gayrimenkul ilanları yayınlayabilir,gayrimenkul adına paylaşımlarda bulunabilir,tartışmalar başlatabilirsiniz ve
yatırım önerileri,yatırım analizleri,doktor tavsiyelerini takip edebilirsiniz,
Tapu kadastro parsel sorgu,belediyelerin e imar sorgulama ekranlarına sitemizi terk etmeden ulaşanilirsiniz.
Gayrimenkul yatırımcılarının kullanabilirliğine yönelik sitemiz sürekli göncellenecek olup,güncel yatırım önerilerimiz ve analizlerimiz,yatırımcılara yol gösterecektir.
İlan ana sayfasına en üst soldaki Ana Sayfa İlanlar linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz,
Yatırım önerileri için,yine sol üstte Ana Sayfa Blog linkine tıklayabilirsiniz

1 2 3 245

YILIN EN İYİ GAYRİMENKUL YATIRIM UZMANI DR.ALP GAYRİMENKUL

Yatırım Önerilerimiz

language »
4058
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x