Soru – Cevap

Burada yer alan yatırım fikirleri ve yorumlar bilgi paylaşma amaçlı olup, yatırım kararı size aittir.
Subscribe
Bildir
guest
3288 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adem
Adem
12 gün önce

Sayin alper bey ben bundan 21 sene önce dodurga otoban icinden arsa aldim plancilarla anlasma yaptik fakat bir türlü sonuca varamadik imar durduruldu dediler ne oldugunu anlamadik bize bilgi verebilirmisiniz saygilar

Alper YALÇIN
Editor
11 gün önce
şu kişiye yanıt :  Adem

Mahkeme nedeniyle parselasyon planı bozulmuştu, şuan üst mahkeme kararının açıklanması bekleniyor, artık sona gelindi, karar sonrasında parselasyon plan revizyonu ile imar tamamlanacaktır. Bekleyin, pişman olmazsınız.

Faltan
Faltan
9 gün önce
şu kişiye yanıt :  Alper YALÇIN

Şu an itibariyle Mahkeme kararı açıklanmış bulunmaktadır. Karar tamamen Alper Beyin çeşitli vesilelerle duyurduğu şekldedr. Tüm Dodurga yatırımcılarına hayırlı olsun.

Alper YALÇIN
Editor
9 gün önce
şu kişiye yanıt :  Faltan

Başından beridir belirttiğimiz şekilde sonuçlanmıştır, herkese hayırlı olsun Dodurga..

salih
salih
10 gün önce

merhabalar
gölbasında odtu milli uzay kampüsü kuracakmış aselsana komşu deniyor gölbası karaoğlandan tarla almayı düşünüyorum ilerde prim yapar mı
teşekkurler

Alper YALÇIN
Editor
9 gün önce
şu kişiye yanıt :  salih

Merhabalar,
”çaydaki balığa sarımsak döğmek” deyimi doğrultusunda hareket etmek, uzun yıllar beklemeye sebep olabilir. Dolayısıyla bana göre çok mantıklı değildir, emlakçıların balon haberi olabilir, araştırmak lazımdır. Bir de bu şekilde çok spekülatif işler dönmektedir, bunun yerine şehrin gelişim yönünü dikkate alarak, buna göre şehrin çeperlerine yapılacak yatırımlar daha kazançlı olacaktır,
bizim yatırımcı grubumuzda çok kazançlı projeler yapmaktayız, katılıp takip edebilirsiniz.

Last edited 9 gün önce by Alper YALÇIN
metin
metin
8 gün önce

orhun ne zaman imar gelecek

Alper YALÇIN
Editor
7 gün önce
şu kişiye yanıt :  metin

Kısa, orta, uzun tüm vadelerde olabilir, belediyenin tutumuna bağlıdır ki, belediye gerekmedikçe imar yapmayacağını belirtmektedir, bölgede yapılaşma beklentisi de yakın zaman içinde olmadığı için ne zaman olabileceği konusunda pek birşey söyleyemeyiz.

Elfeda
Elfeda
8 gün önce

Alper Bey merhaba Ocak 2020 de 63275/3 Tombakkaya diye geçiyor sanırım 338m2 yer aldım Antalyada yaşıyorum ev sahibi olursam Ankaraya tayin isteyeceğim sizce ne kadar zaman alır kaşmir yonca ya çok yakın 400m. vardır sizin yorumunuz değerli teşekkür ederim simdiden

Alper YALÇIN
Editor
7 gün önce
şu kişiye yanıt :  Elfeda

Merhabalar, yakın bir zamanda kapınızı çalarlar, parseldeki hissedarlar sorunsuz olursa birkaç yıla kadar tayin işiniz olabilir, arsanızın bulunduğu bölgede yapılaşma başladı.

Hakan EROĞLU
Hakan EROĞLU
5 gün önce

Alp bey merhaba Dodurga için çıkan mahkeme kararı ne anlam ifade etmektedir yapılaşma ne zaman başlar bilgi verirseniz sevinirim

Alper YALÇIN
Editor
3 gün önce
şu kişiye yanıt :  Hakan EROĞLU

DODURGA İMARI

Merhabalar, beklenen mahkeme kararı yayımlanmış durumda olup, küçük düzenlemelerle imar tamamlanacaktır. Yıllardır bu platformdan, forum sitelerinden, YouTube videolarımızdan ısrarla, bastıra bastıra belirtmiş olduğumuz ve böyle bir sonucun olacağına kesin gözüyle baktığımız ve yıllardır her platformdan nedenleriyle birlikte anlattığımız şekilde neticelenmesi bizi ve Dodurga Yatırımcısını yeterince memnun etmiş, bir kez daha Dr. Alp farkını ortaya koymuştur.

Yine üzerine basa basa söylüyorum Dodurga için hiçbir sıkıntı olmamıştır, bundan sonra Dodurga imarı aleyhinde başka girişimler de olsa yine aynı sonuç olacaktır. Nedenlerini de geçmişte sürekli anlatmıştım ki en basit şekliyle eğer birşey yapılabilecek olsaydı M.Tuna’nın vaktiyle imar aleyhinde denemediği kalmamış, hukuk komisyonu bu işin olamayacağını rapor etmiş ve Tuna da bu girişimden pes ederek geri çekilmişti, olabilecek olsaydı o zaman bozulurdu bu imar, ya da velev ki Dodurga emsali düşürülseydi zarar mı olacaktı? Bana Çayyolu’nda 1200-1500₺/m2 altında villa parseli dahi olsa gösterebilir misiniz diye sormuştum Dodurga fiyatları 300-400₺/m2 lerde sürünürken, oysa bizler Dodurga tarla iken bu rakamlara alıyorduk ve bu rakamlara aldığımız yerler, %60 kesinti sonrasında yine aynı rakamlara düşmüş, tarla fiyatlarının dahi yarı fiyatının altına indiğinde, ısrarla Dodurga diyorduk..

Dolayısıyla en olumsuz durumda dahi 2.5-3 kat kazanç olacağını bas bas bağırdık ki sesimizi kimisi işitti, kimisi aldırış dahi etmedi boş atıp tutanların sözlerine itibarla..

Ve beklenen sonuç, Dodurga imarı aynen geçiyor.. Artık geriye yaslanıp Dodurga fiyatlarını seyredin, altın gibi kıymetli ve güvenli, Bitcoin gibi hızlı yükselen bir grafik yakında gözler önüne serilecektir..

Yapılaşma için de öncelikle yollar ve altyapı tamamlanacak, sonrasında inşaat ruhsatı aşamasına gelecektir, şuan planın tüm yolları açılmaktadır.

Last edited 1 gün önce by Alper YALÇIN
Hakan EROĞLU
Hakan EROĞLU
2 gün önce
şu kişiye yanıt :  Alper YALÇIN

Alp bey Açıklamanız için teşekkür ederim

metin
metin
4 gün önce

sayin alp bey orhun mahallesi etrafinda imar gelmis orhunada gelirmi kisa vadede

Alper YALÇIN
Editor
3 gün önce
şu kişiye yanıt :  metin

Daha önce de belirttiğim gibi,
Kısa, orta, uzun tüm vadelerde olabilir, belediyenin tutumuna bağlıdır ki, belediye gerekmedikçe imar yapmayacağını belirtmektedir, bölgede yapılaşma beklentisi de yakın zaman içinde olmadığı için ne zaman olabileceği konusunda pek birşey söyleyemeyiz.

Vatan Vatan
Vatan Vatan
8 saat önce

Meraba Alp bey kolay gelsin bu Dodurga için karar tüm Dodurga yimi kapsıyor acaba mesela bizim 44532 ada 2 parselde yerimiz var buralarda kapsıyormu teşekkür ederim

Alper YALÇIN
Editor
4 saat önce
şu kişiye yanıt :  Vatan Vatan

Merhabalar, hayır sizin parseli kapsamıyor, sadece Dodurga imarı olarak bilinen, birkaç yıl önce imarı bitirilip mahkeme kararı ile parselasyon planı bozulan, geçtiğimiz günlerde neticelenen üst mahkeme kararı ile sonlanacak olan 29binli parselleri kapsar.

1 200 201 202

Yatırım Önerilerimiz

Translate »
3288
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?