Dr. Alp Gayrimenkul

Konum

Ankara Akyurt Balıkhisar

Proje Tipi

Çok Katlı Konut Projesi

Proje Durumu

Satışı Tamamlandı, İnşaatı Devam Ediyor.

Genel Bilgiler
  • Esenboğa I Projesi, Esenboğa Havalimanı, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, ASELSAN ve büyük sanayi kuruluşlarının yakınında yer almasıyla, yatırımcılarına diğer projelerinde de olduğu gibi 15 kattan daha fazla kazanç sağlamıştır.
  • 24/10/2022 tarihinde ruhsat alınarak, inşaat yapım süreci başlatılmıştır.
  • Her hisse karşılığında 1’er adet bugünkü değeriyle yaklaşık 2.500.000 TL değerinde 1+1 lüks rezidans daire verilecektir.
  • Kendi firmamız olan Valeron İnşaat Firması ile noter sözleşmesi yapılarak inşaat yapımına hızlı bir şekilde başlanılmıştır.
  • Projenin inşaatı devam etmekte olup, 2024 yazında yatırımcılar, kendi dairelerinde oturabileceklerdir.
  • Esenboğa – Ankara Akyurt Balıkhisar İmar Mah.  184/2    6.900 m²
Projemizin Konumu
Güncel Durum - Ekim 2023
Canlı Görünüm
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Havva CANYURT

Merhabalar satılmayan hisse ya da yeni projelerden nasıl haberdar olabiliriz

Alper YALÇIN

Merhabalar, Telegram grubumuza dahil olmalısınız, proje satışlarımızı Telegram Yatırım Grubumuzda gerçekleştirmekteyiz.
Gruba katılmak için sitemizin ana sayfasında watsapp eleme grubu vardır, linkten o gruba giriş yapıp, grupta kendinizi tanıtırsanız, arkadaşlar sizi Telegram grubuna dahil edecektir.

Last edited 7 ay önce by Alper YALÇIN
havva

25/10/2020 tarihinde alınmış ve 1 yıl içerisinde teslim edilmesi planlanıyor denmiş. Ancak gelinen aşamada 2.5 yıl olmasına rağmen kaba inşaat dahi bitmemiş. Sonra da 1 yılda on kat kazanç denmiş. Cazibe katmak için biraz fazla mı abartılıyor sanki?

Alper YALÇIN

Havva hanım tarihi yanlış yazmış arkadaşlar, düzenleyecekler.
proje satışı yapılalı bugün itibarı ile bir buçuk yıl olmuş, inşaat başlayalı 6-7 ay olmuş, kışın 2 ay soğuk nedeniyle çalışılmamış ve şuanda çok hızlı ilerliyoruz, inşaat başladığında biz barter vermişiz 1.5M₺ den, yani arsa alımından bir yıl sonrası neredeyse on kat kazanç olmuş zaten, yanlış birşey yok, gecikme yok, inşaat bitim süresine de ruhsat tarihi itibarı ile bir yıl gibi bir süreçte bitireceğimizi belirtmişiz ki, yıl sonuna projeyi bitirmeyi planlıyoruz.. Yatırımcılarımızın tamamı halinden çok memnunlar, bu kadar kısa bir süreçte böyle bir proje ve kazanç tahmin etmiyorduk diyorlar..

Alper YALÇIN

Bakın, iki hafta önce inşaat bu halde idi, şuan bir kat daha yükseldi, dokuzuncu kattayız residans binamızda, öndeki plazamızın kaba inşaatı bitti, dış cephesine başlıyoruz.

Last edited 6 ay önce by Alper YALÇIN
havva

ben burada yer alan tarihi baz alarak yazmıştım dediğiniz gibiyse gerçekten şahane. sizi ve yatırımcılarınızı tebrik ederim Alper Bey çok güzel bir iş olmuş.

Diğer Projelerimiz