Dr. Alp Gayrimenkul

Konum

Ankara Yenimahalle Batıkent

Proje Tipi

Yazlık Villa Projesi

Proje Durumu

İnşaatı Devam Ediyor.

Genel Bilgiler
  • İlk proje Ankara, Batıkent Çakırlar bölgesinde başlamıştır. Bu proje ile telegram grubundaki yatırımcı kitlesi giderek büyümeye devam etmiştir.
  •  Her hisse karşılığı bugünkü değeriyle 6-7 milyon TL değerinde 4+1 lüks daire verilecektir.
  •  Aslankan Yapı Müteahhitlik Firması ile kat karşılığı noter sözleşmesi imzalanmıştır.
  •  İnşaat ruhsatı çıkmak üzeredir ve yakında başlanacaktır.
  •  2 yıl içerisinde tamamlanması planlanmıştır.
  •  Bölge, Natura inşaatları’nın da yükselmesiyle her geçen gün daha da değerlenmektedir.
  • Ankara – Yenimahalle – Yuva Mah. 63517/4 11.624 m²
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Toprak miraç

Merhabalar Alper bey çakırlar projesi mayıs 2022 de mi başlayacak

Alper YALÇIN

Merhabalar, şuan ruhsat işlemleri sürüyor, Nisan-Mayıs gibi inşaat başlıyor.

Atilla

Alper Bey 2 yıl içerisinde tamamlanması planlanmıştır demişsiniz 3 yıldan fazla süre geçmiş henüz proje tamamlanmadı mı yada ne tür aksaklıklar yaşandı? Bir de sitedeki projelerinizde 2019 öncesi ve tamamlanmış proje göremedim, bu şekilde birçok kişi tarafından bir araya gelerek hisse karşılığı yaptığınız projelerinize 2019 yılında mı başladınız?

Alper YALÇIN

Çakırlar bizim ilk projemizdi, sonrasında yaptığımız birçok projemizin inşaatı başlamış ve örneğin Lui Çayyolu projemiz bitme aşamasına gelmişken, Çakırlar projemiz halen inşaata başlayamamıştır ama pek yakında ruhsatı alınıp başlayacaktır, şöyle ki arsayı alır almaz bölgede inşaat yapan Bakan Tower müteahiti ile kat karşılığı inşaat sözleşmesi yapmıştık ki 2019 krizi ve peşinden pandemiyi bahane ederek firma süreyi geçirdi, biz de sözleşmeyi fesih ettik ve başka müteahit firmaya kat karşılığı verdik, sonra tüm Türkiye’yi etkileyen kat serbestliği olan tüm imar planlarında yeniden kat belirlemesi işlemine takıldık, belediyede yaklaşık bir yıl kadar bekledi bu işlem, peşinden konfor artışı için belediyeye KOP terkini işlemleri gibi, bürokratik bir yağın engeli aştıktan sonra nihayet projemiz çizildi ve ruhsat aşamasına gelindi, ama şunu da belirtmek isterim biz kişi başı 220bin₺ ödemiştik üç yıl önce, bir-bir buçuk yıl kadar bitiş süresi gecikse de şuan bölgede hemen yazımızdaki daireler 4-5M₺ gibi rakamlara satılmaktadır, yatırımcımız iyi kazanç sağlayacaktır.

Last edited 1 yıl önce by Alper YALÇIN
Atilla

Teşekkür ederim Alper Bey, gayet net ve açıklayıcı oldu.

Diğer Projelerimiz