Dr. Alp Gayrimenkul

Konum

Bartın Amasra Kaleşah Mah.

Proje Tipi

Çok Katlı Konut Projesi

Proje Durumu

İnşaatı Devam Ediyor.

Genel Bilgiler
  •  Neva Prestij Yapı Müteahhitlik firması ile görüşmeler tamamlandı ve noter sözleşmesi imzalanmıştır.
  • Bartın Amasra projesinin, tüm süreçleri 19 gün içerisinde rekor denecek bir sürede gerçekleştirilmiştir.
  • Yatırımcılar, arsa hali ile dahi 3 kat para kazanmış olacaklardır.
  • Bu proje de takvimi belli olan projelerden biridir.
  • Bartın – Amasra – Kaleşah Mah. 122 ada ve 103-104 parseller 15.488 m².
Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yalçın

Alper bey Amasra projenizin son durumu nedir inşaat ne zaman başlanması planlanmaktadır.

Alper YALÇIN

Arsamızı çok uygun rakamlara alma nedenimiz olan ve arsayı alırken de yatırımcılarımıza belirtmiş olduğumuz imar ile ilgili işlem bu ay içinde Amasra belediye meclisinden geçerek tamamlanmıştır, Neva Prestij firması çok kısa bir süre içinde ruhsat işlemlerine başlayacak, ruhsat sonrasında da inşaatımız başlayacaktır.

Kemal

Alper bey merhaba, amasrada yaşayan memurum, projenizin detaylarını öğrenebilir miyim, sanırım satışı bitmiş, inşaat’tan alsak nasıl alabiliriz, google’ya amasra güncel proje yazınca çıkıyorsunuz, inşaat ne zaman başlar acaba, çok ihtiyaç var burada 0 daire bulamıyoruz

Alper YALÇIN

Merhabalar, Amasra projemizin inşaatı koşa bir süre içerisinde başlayacaktır, topraktan satışımız bitmiş olup, inşaat firmasından alım yapabilirsiniz, bize ulaşırsanız ofisimizden arkadaşlarımız size bu konuda yardımcı olacaktır.

Aysen

Alper bey merhaba şuan proje başladımı durum nedir şuan topraktan almak istersek alabilirmiyiz başlamadı ise ne zaman başlıcak bilgi rica ediyorum

Alper YALÇIN

Amasra Projesini müteahit firmaya verdik, imar ile ilgili sorunu çözüldü, şuan mimari projeler hazırlanıyor, yakında ruhsat için belediyeye proje girişleri yapılacak ve inşaatımız başlayacaktır. Topraktan satışımız bitmiştir, satışlarımızı yatırımcı grubumuzda yapmaktayız ve grupta çok kısa bir sürede satışımız tamamlanmakta olup, bu tür projelerimizi gruba dahil olup takip etmeniz gerekmektedir.

Ceylin

Alper bey merhaba proje başladımı projeye topraktan dahil olabilir miyiz fiyatlar ne durumda bilgi verebilirseniz sevinirim.

Alper YALÇIN

Merhabalar, projenin topraktan satışı bitmiş durumdadır, yakında inşaat başlayacak ve inşaattan lansman satışları başlayacaktır.

Alper YALÇIN

Merhabalar, projenin topraktan satışı bitmiş durumdadır, yakında inşaat başlayacak ve inşaattan lansman fiyatlarıyla alım yapılabilecek hale gelecektir.

Göktaş

Alper bey merhaba proje tam olarak hangi tarihte başlıcak bilgi rica edebilirmiyiz projede benim ve arkadaşlarımın hisseleri mevcut mütahit firma sayfasında öncesinde Amasra projesi ile gelecek projeler kısmında yer alıyordu şuan göremedim sizin sayfanızdada göremedim projeler kısmında bir sorun yok umarım? Daha öncesinde grupta çok kez yazılmasına rağmen proje başlangıcı ile ilgili bilgi verilmedi aydınlatırsanız sevinirim kolay gelsin.

Alper YALÇIN

Merhabalar, bildiğiniz gibi Amasra Projemizin satışı sırasında da belirtmiş olduğumuz problemle alakalı çalışmaları yürüttük, bir yıla yakın belediye ile ilgili işlemlerini bizzat kendimiz takip ettik ve bu süreçte maddi ve manevi ciddi harcamalar yaptık. Bu işlemi henüz sonuçlandırmış durumdayız, inşaat firmasıyla birlikte projeleri hazırladık ve projeler yakında ruhsat için belediyeye giriş yapacak ve ruhsat sonrası inşaatımız başlayacaktır.

Zeynep

Alper bey kolay gelsin, amasra projesinde son durum ne acaba geçtiğimiz az ön onay alınıp ruhsata başvurulacaktı ama bir gelişme olmadı sanırım,

Alper YALÇIN

Merhabalar, Amasra Projemiz yakın bir zamanda başlayacaktır, lütfen takipte kalınız.

Diğer Projelerimiz