implant dis fiyatlari

Yaptığınız iş sizi tatmin ediyor mu? İşinizden memnun…

Yaptığınız iş sizi tatmin ediyor mu? İşinizden memnun musunuz?

YAPTIĞINIZ İŞ SİZİ TATMİN EDİYOR MU?

İŞİNİZDEN MEMNUN MUSUNUZ?

Dünyanın en rahat, en yüksek getirili, en keyifli işini yapmak istemez misiniz? Çalışma şartlarını ve süresini, kazancınızı kendiniz belirlemek? Ne iş yapmalıyım diye düşünüyorsanız, size ciddi bir yatırım teklifimiz olacak.

Bir firmada çalışıyorsunuz ve çok başarılısınız, her geçen yıl önünüze konulan bütün hedefleri fazlasıyla tutturuyor, şirketin kazancına müthiş katkılar sağlıyorsunuz, patronlar sizi el üstünde tutuyor, aferin üstüne aferinler alıyorsunuz, düşündünüz mü yükselebileceğiniz en üst makam neresi? Kazancınız en fazla ne kadar olabilir? Şirketin kazancından harçlıktan öte birşeyler alabiliyor musunuz? Maddi olarak alsanız dahi, bunu size veren şirket sizden neler bekliyor? Ve sizin iliğinizi kemiğinizi sömürerek veriyor bu parayı değil mi? Ben bugün çalışmak istemiyorum, dinlenmek istiyorum diyebiliyor musunuz? Büyük bir iş bitirdim ve kendimi ödüllendirmek istiyorum birkaç gün tatil yapacağım dediğinizde nasıl bir tepki ile karşılaşabileceğinizi bir düşünün!

Gayrimenkul danışmanlığı, emir altında çalışmak istemeyen, istediğiniz kadar çalışıp, kazancınızı kendiniz belirleyeceğiniz, başarılarınızla patronlar değil, bizzat kendiniz kazanacağınız, dünyanın en rahat, en keyifli, en yüksek getirili, sermaye bağlamadığınız için de en risksiz mesleğidir. Eğitimler alarak bu işin tadına vardıktan sonra da bir daha hiçbir maaşlı iş sizi tatmin etmeyecek, neden geç kaldığınızı sorgulayacaksınız.

Dr.Alp Gayrimenkul olarak 2017 Temmuz ayında Gayrimenkul Danışmanlığı eğitimlerine başlayacağız, sektörün duayeni gayrimenkul danışmanı eğitimcilerle yapacağımız eğitimlere, sizleri de bekleriz.

Ne pazarlıyorsanız, kazancınız o orandadır, ciklet satan ciklet, gayrimenkul satan gayrimenkul kazanır. Gayrimenkul rakamlarının yüksek olduğu, yüksek potansiyele sahip bir bölgede yılda üç-dört satış dahi yapsanız, yüksek maaşlarla canhıraş çalıştığınız bir işten kazanacağınız geliri en az ikiye katlarsınız ve en az o oranda da daha az yorulursunuz, yapmakta olduğunuz işiniz üzerinize yapışık değildir, bir ceket gibi çıkarıp atabilir, daha rahat çalışabileceğiniz ve daha fazla kazanabileceğiniz bir işe geçiş yapabilirsiniz, yeter ki biraz cesaret. Kendinize belli bir sermaye ayırarak bu işe başlayabilir, girişimci ruhla bu işe yatırım yaparak, birkaç ay sonra siz de servet kazanmaya başlayabilirsiniz. Evet bu iş size servet kazandırabilir ki çok büyük kazançlar sağlayan gayrimenkul danışmanları çok fazladır, başka hiçbir işte kazanamayacağı paralar kazanmışlardır, siz yeter ki isteyin, başarı sizi takip edecektir.

Başarı için belli bir bölgede uzman olmalısınız, bölge uzmanı olmak için geçecek süre, sizin yatırım miktarınızı belirler, bölge uzmanlığı için ne kadar çalışırsanız, ne kadar çok kişi ile tanışıp, temas kurarsanız, işe giriş sermayeniz o kadar düşer, nedir bu sermaye? Bölge uzmanı olabilmek için geçecek sürede sizi geçindirecek, size yetecek paradır. Sonrasında zaten kazanmaya başlayacaksınız, eğitimli bir gayrimenkul danışmanı olup, bölgeyi tanıdıktan sonra kazanmamak mümkün değildir. Ancak şunun farkına varmak gerekir, emlakçı değil, Gayrimenkul Danışmanı! Bu ne demektir? Emlakçı ”yer gösterendir”,  ” aha burası ” der, Gayrimenkul Danışmanı “yol gösteren” dir, gayrimenkule ait tüm bilgileri, gayrimenkul hukukunu iyi bilmeli, alıcıya ve satıcıya yol göstermeli, bölge uzmanlığı ile rakip piyasa analizi yapabilmeli, gereken doneleri ortaya koyabilmelidir, yoksa emlakçıdan öteye geçemez. Pazarlamayı ve pazarlığı iyi bilmeli, çok önemli bir iş yaptığını unutmamalıdır, zira insanlar size büyük paralar vereceği için, sizden tam hizmet beklemeleri kadar doğal birşey olamaz. Tam hizmet verebilecek düzeye gelmiş bir gayrimenkul danışmanı olmalısınız ki kazanabilesiniz.

İşte bu yolda sizlere gereken eğitim desteğini, kapı çalmanızı sağlayacak her türlü materyali ( 2017 yılında aylık periyodik yayınlar, üç ayda bir yayınlayacağımız profesyonel sektörel dergi vs gibi yayınlar) sağlayacak, kurumsal bir firma yolunda ne gerekiyorsa yapacağız, başarılarımıza ortak olmak için, birlikte çalışma teklifimizi değerlendireceğinizi düşünüyor,

Saygılar sunuyoruz.

Arsa Yatırım Önerileri
Türkiye’de Nereden Arsa Alınır ?<< >>Arsa Yatırımı Akıl İşidir.

Atv Avrupa – İş Dünyası

Kategoriler

Facebook'ta Beğenin! Twitter'da Takip Edin! Youtube Kanalına Üye Olun! WhatsApp İletişim