implant dis fiyatlari

Soru – Cevap

912 paylaşım “Soru – Cevap”

 1. Ahmet - Şubat 13, 2018 Cevapla

  Alper bey dodurganin imar planı kesin olarak iptal edildimi.bizlerin dava açma hakkı varmı. Nasıl bir yol izlemeliyiz.

  • Alper YALÇIN - Şubat 13, 2018 Cevapla

   Dodurga planı iptal olmadı, emsal için önerge verilmiş meclise belki anlaşma sağlanıp geri çekilecek, belki reddolacak bilemeyiz bekleyeceğiz duruma göre dava hakkımız da var tabiki eğer iptal gibi bir durum söz konusu olursa da biz belediyeye güvenerek bu sekliyle bitmiş imarlı yere yüksek bedel ödeyerek alım yaptık, aynı amaçla açılan ve reddolan davalar da var diye karşı dava açarız ve 2 emsali alırız kimse merak etmesin, çözülecek göreceğiz.

 2. Zeki - Şubat 13, 2018 Cevapla

  Mahvolduk Alper bey bir şeyler yazın lütfen. Belörende size uyduk imzalamadık şimdi de iptal olmuş plan.

  • Alper YALÇIN - Şubat 13, 2018 Cevapla

   Neden mahvoldunuz veya nereden biliyorsunuz mahvolduğunuzu, üstelik biz imar iptal olsun mu istedik ki bizi böyle itham ediyorsunuz, imar süreci devam etti biz veya bir başkası tıkamadı, askı süreci ve sonrasında itiraz süreci ki bu süreci beklerken firmanın ve belediye yönetiminin dışında hiçbir kimsenin elinde olmayan nedenlerden dolayı iptal edildiği duyuldu, bu süreç devam ederken inanın herkes dahi vekaletini vermiş olsa idi durum bundan farklı olmazdı zira onay makamı bu işi bu şekle getirdi ki kafasına yatmayan bu durumu eninde sonunda yine iptal ederdi diye düşünüyorum. Bundan sonraki süreç te bana göre çok beklemeyecektir, Sn. Başkan burasının durumunu ve 20 yıllık halini şuan en iyi bilenlerden birisi, emin olun seçime kadar altyapısı hazır olan imarı belediye kendisi yapacaktır, toplantı öncesinde ve sonrasında bu durum zaten bu şekilde bize bildirilmişti, ya firma ile anlaşma sağlanacak firma devam edecek ya da belediye kendisi yapacak diye söylenmişti bize, merak etmeyin mahvolmazsınız belki de daha iyi olur, belli mi olur??

 3. Barış - Şubat 13, 2018 Cevapla

  Merhaba, Belörende planın iptal olması ve BB tarafından yapılacak olması muhtemelen imar süresini oldukça uzatacaktır. Bu durumda Belören fiyatlarında nasıl bir değişim olur?

  • Alper YALÇIN - Şubat 13, 2018 Cevapla

   Merak etmeyin çok uzamayacaktır, uzayacak bir durum söz konusu olsa idi ne yapılıp edilip firma ile anlaşılır bir şekilde iş bitirilirdi, iptal edilse dahi seçime kadar bu işi bitireceklerini düşünüyorum.

Sormak İstedikleriniz ?

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.

Generic selectors
Yatırım Önerileri

Atv Avrupa – İş Dünyası

Kategoriler