implant dis fiyatlari

Soru – Cevap

1.784 paylaşım “Soru – Cevap”

 1. Anonim - Mayıs 13, 2018 Cevapla

  Merhaba
  Wowturkey in Pozantı-Ankara otoyolu 303. Sayfasında bir video da yavuz selim toplu konutları bölgesinde bir OSB den bahsediliyor …video yu izleyip bu konudaki görüşlerini zi merak ediyorum ..
  Hayırlı işler dilerim…

  • Alper YALÇIN - Mayıs 14, 2018 Cevapla

   Yavuz Selim için geçmişte yazdıklarımı destekleyici bir video, bölgeye hareket katmak için gerekli olan iş alanı sağlamak amaçlı bölgeye küçük dükkanlardan oluşan bir sanayi kurulması planlanıyor ancak bu sanayide kimin çalışacağı, sanayide kimlerin dükkan açacağı hesaplanmamış gibi geliyor, yapılması planlanan bu tarz dükkanlar için Ostim-İvedik-Anteks bölgelerinde henüz boş alanlar mevcutken hiç kimseyi oralara götürüp dükkan açtıramazsınız, bu işlem belki on-onbeş yıl sonrası için olabilir ki lokasyon olarak o bölge bana göre bu tarz bir sanayi için çok ta uygun bir yer olarak görünmüyor ancak uzun vadede belki olabilirliği vardır,
   O bölgeye yapılması düşünülen ve bizim insanımızın ilgi alanı dışında olan golf sahaları gibi projeler tutmayınca ne olabilir diye düşünülüp uygulanmak istenilen sanayi projesinin de bana göre o bölgede tutmayacağı, şehrin oralara gelmesinin uzun yıllar alacağı ve dolayısıyla yapılması planlanan 400 m2 lik sanayi dükkanlarının müşteri bulamayacağını düşünüyorum, siz olsanız orada dükkan açar mısınız? Aynı tarzdaki işyerlerinin olduğu İvedik-Ostim bu tür sanayilerin jenerik adıdır ve Ankara’nın neresine bu tarzda sanayi yaparsanız yapın bu performansı yakalayamazsınız.
   Bu tarz bir yatırım düşünülüyorsa bana göre Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olması planlalan Malıköy-Sincan organize arasına yapılmasının daha rantabıl olacağını düşünüyorum.

 2. hidayet kocak - Mayıs 12, 2018 Cevapla

  merhaba efendim ben 68 yasinda gurbetci beyim almanyadan,ankaraliyim ballikuyumcudan3 parca plan icinde dendi ama daha halaaa imar gecmedi, toki yapacakti vaz gecti,bu arsalari satsammi yoksa bekletsemmi bilemiyorum, alali 4 sene oldu 4700 m2 ,1296 parsel,7500 m2 ,350 parsel,ayrica sehit ali sinirlari icinde 2900,m2 ,235 parsel lutfen bir akil verirmeisiniz ,saygilarimla,

  • Alper YALÇIN - Mayıs 12, 2018 Cevapla

   Belirttiğiniz bölgelerin on-onbeş yıldan önce yapılaşmasının mümkün olmadığı ve dolayısıyla da imar planının yapılsa dahi Eskişehir yolunun çevreyolu sonrası genelinde olduğu gibi ihtiyaca yönelik değil, ranta yönelik çıkarılması şeklinde olacağı, imar getirisinin de çok yüksek olmayacağı düşüncesindeyim, dört yıl önce almışsınız ki muhtemelen çok bir kazancınızın da olmadığını, şuan halen bölgenin Oyak’ın arsaları nedeniyle sanki yarın yapılaşma başlayacakmış gibi lanse edildiğini ve buna bağlı olarak fiyatının köpürtüldüğü düşüncesindeyim, bu şartları düşünerek ve yapılaşma süresini gözönüne alarak satıp-beklemek arasında karar vermeniz gerekir. Satıp daha kısa vadede daha iyi getiri sağlayacağınız bölgeler konusunda sitemizi inceleyebilir, detaylı değerlendirme açısından telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

 3. doğan bey - Mayıs 12, 2018 Cevapla

  Alper bey konut projesinde kaç hisselik yer kaldi

  • Alper YALÇIN - Mayıs 12, 2018 Cevapla

   Konut projemiz tamamlanmış durumdadır, birkaç hissemiz kalmış ve bunu da kendimiz alarak tapu işlemlerini başlatmış bulunmaktayız, şuan Toki işlemleri tamamlanmış, işlem Başbakanlık onayına geçmiş, Başbakanlık onayı sonrasında yurtdışından gelecek olan yatırımcılarımıza da bağlı olarak belirleyeceğimiz tarihte tapumuzu alıyoruz, şuanda katılım düşüncesinde olan arkadaşlar olduğunda kendi aldığımız hisselerimiz üzerinden görüşebiliyoruz.

   • doğan bey - Mayıs 12, 2018 Cevapla

    Farklı bir fiyat üzerinden mi?

    • Alper YALÇIN - Mayıs 12, 2018 Cevapla

     Şuanda aynı fiyata ancak tapu alımı sonrası olursa minimum 250 bin tl olacak.

 4. Mehmet - Mayıs 10, 2018 Cevapla

  Merhaba! Guzel abim .. ya ben 7 yil boyunca insaatta calistim 200 milyar kadar para biriktirdim polatliliyim .. ankarda bir arsaya yada tarlaya yatirim yapmak istiyorum 10 sene felan kalcak yaptigim yatirim cocuklarim icin bana onerebilceginiz bir bolge varmi ucuza alip daha sonra 10 yil sonrasina guzel bi sekilde para kazandircak

  • Alper YALÇIN - Mayıs 11, 2018 Cevapla

   Zor kazanmışsınız belli ki bu birikiminizi kısa vadede iyi getirisi olacağını düşündüğüm şehrin içerisinde kalmış ve uzun yıllardır imar bekleyen bir bölge olan ancak yakın zamanda imarı tamamlanacağını düşündüğüm ve şehrin içinde olması nedeniyle de yapılaşma vadesi kısa olacak bir bölge olan Susuz Belören’e yatırım yapabilirsiniz, yatırım düşündüğünüz miktar ile yaklaşık 800-900 m2 civarı alım yapabilirsiniz ( 1000 m2 arazi ile 5-10 yıl arası 2,5 adet 4+1 lüx daire getirisi olacaktır, şuan bölgede bu daireler 450-500 bin arası alınıp satılmaktadır) Ancak kesinlikle şuna dikkat edin; bölgenin planlaması dışında kalacak parseller vardır ve bu parseller plan içi denilerek satılmaktadır, alım yapmadan danışıp öyle alın, plana giren parseller yerine göre 200-250tl/m2 den alınıp satılmaktadır, yatırım yapayım bana 5-10 yılda daire getirsin derseniz burayı düşünebilirsiniz. Yatırım değeri düşük getirisi büyük olacak bir bölgedir.
   Alayım 5-10 yıla kadar kazanıp satayım diyorsanız Anayurt alabilirsiniz, bölge organize sanayi bölgesi projeleri ile değeri artmakta ve gün geçtikçe de değeri artacak bir bölgedir.
   Yatırımınızın birçok yatırım bölgesinde getiri sağlayacağını belirterek getirisinin fiyat ve vade açısından optimal olacağını düşündüğüm yerlerdir bunlar, birçok bölgenin fiyatlarını getireceği konuta göre oranladığınızda veya bugün alıp 5 yıl sonra satayım diyeceğinizde ne getireceği düşündüğüldüğünde bu bölgelerin getirisinin tatmin edici olacağını, başka bir deyişle bugün Eskişehir yolu üzeri çevreyolunu çıktıktan sonra örneğin Yapracık sağ taraftan alacağımız bir arsanın konuta döndüğünde getirisi aynı sürede ortalama bire üç-üç buçuk gibi olacakken, Belören’in bire beşin üzerine çıkacağı, Yapracık imarda kazandırmış şuan yapılaşma beklentisi ile kazandıracak durumda iken, Belören’in hem imar getirisinden, hem de yapılaşma getirisinden kazandıracağından, bu açılardan bakıldığında her bölgenin kazandıracağı ancak arsa yatırımının esas amacı olan kısa vadede en yüksek kazancı nerede yapabileceğiniz yatırım açısından önem arzetmektedir.

 5. Alper YALÇIN - Mayıs 10, 2018 Cevapla

  Doktor Alp Çakırlar Konutları,

  Dr.Alp Gayrimenkul olarak Çakırlar’da düzenlemiş olduğumuz konut projemiz’de arsamızın alımı için TOKİ işlemleri tamamlanmış olup Başbakanlık onayına geçmiş, Başbakanlık onayı sonrasında da arsamızın tapusunu alıyoruz. Müteahit firma ile de projemize dahil olmuş olan avukat arkadaşlarımızla hazırlamış olduğumuz sözleşmenin hukuki maddeleri ve teknik şartnamesi üzerinde anlaşma sağlamış bulunmaktayız, tapu alımı sonrası kat karşılığı noter sözleşmemizi hemen yapacağız.
  Projemiz sonuca yaklaşmış olup, 220 bin tl bedel ile Çakırlar bölgesinde en uygun rakamlardan lüx daire projesini yapmış olmanın gururunu yaşıyor, göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkürlerimizi sunuyor, yeni projemiz için yakın bir zamanda çalışmalara başlayacağımızı belirtmek istiyor,
  Herkese saygılar sunuyoruz.

Sormak İstedikleriniz ?

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.

Atv Avrupa – İş Dünyası

Kategoriler

Facebook'ta Beğenin! Twitter'da Takip Edin! Youtube Kanalına Üye Olun! WhatsApp İletişim