implant dis fiyatlari

Soru – Cevap

1.631 paylaşım “Soru – Cevap”

 1. Anonim - Ekim 21, 2018 Cevapla

  Temelli türkobası ada 115 parsel 118 tren yolu arası metre si 26 tl fiyat uygun ama tren yolu arasında imar planı olurmu şimdiden allah razı olsun kardeşim

  • Alper YALÇIN - Ekim 21, 2018 Cevapla

   Tren yolu arası tarla olarak kalır mı hiç? Üstelik Başkent Organize ve daha ilerisine olmak üzere iki tane tren yolu ile yay çizmişler dikkatinizi çekti mi? O yayların bana göre önemli bir özelliği var, depolama alanı, yükleme alanı gibi önümüzdeki yıllarda hızlı tren ile yük taşınacağı düşünüldüğünde, bu alanlar ya kamulaştırılacak, ya da yapılacak olan organize sanayi bölgesi imarına dahil edilerek, tren yolu arasındaki parseller 18 uygulaması ile yan tarafa taşınarak sanayi parseli olacaktır, heriki durumda da çok kazançlı olacak bir yerdir, fiyatlara bakıldığında burası yola sıfır olmasına rağmen, yan taraftaki yola cepheli parsellerin fiyatlarına göre çok düşüktür, kendimin de tren yolu arası 115 adalarda yerim vardır ve o yüzden alınması kazanç açısından çok daha iyi olacaktır, karar sizin.

 2. seddda - Ekim 17, 2018 Cevapla

  Alper Bey Polatlı şabanözünde 299 ada 7 parsel de 10.935 m2 tarlam var. kısa zamanda bir yapılaşmanın olmayacağı kesin ancak ayaş yolu üzerinde bir yol çalışması söz konusu mu acaba? ayrıca bu civarda tarlaların m2 si şu anda ne kadar?

  • Alper YALÇIN - Ekim 18, 2018 Cevapla

   Kısa zamanda değil çok uzun vadede dahi yapılaşma beklentisinde olmayın, yol çalışması olması da bölgede gelişime açık bir durum olmaması, tarımsal faaliyetler dışında bir proje olmaması nedeniyle pek birşey ifade etmeyecektir, parsel sorguda belirttiğiniz parsel çıkmıyor, eğer parseliniz tarım yapılabilecek nitelikte ise zaman içerisinde bu doğrultuda rutin bir artış olabilecektir, tarıma elverişli tarla fiyat artışı yani, tarım faaliyetiniz yok ise arsa yatırımı için beklenen getiriyi sağlamanız mümkün gözükmüyor, daha rantabıl bölgelere yatırım yapmalısınız, bölgede fiyatlar 5-10₺/m2 aralığındadır.

 3. Av.Emre Altun - Ekim 17, 2018 Cevapla

  Arkadaşlar merhabalar sizleri bilgilendirme amaclı :,

  Bilindiği üzere Başkent Doğal Gaz, ön ödemeli (kartlı) doğal gaz sayaçlarının mekanik (faturalı) sayaçlar ile değiştirilmesi sonucunda abonelerden “güvence bedeli” adı altında 406 TL ücret tahsil etmektedir. Binlerce kişinin mağdur edildiği bu hukuksuz işleme karşı yargı yollarına başvurulmuş, işbu ücretin abonelere iadesi ile yeniden ön ödemeli (kartlı) sayaçlarının takılmasına karar verilmiştir. Başkent Doğal Gaz’ın haksız ve hukuksuz olarak abonelerinden almış olduğu bu ücretlerin iadesi için yasal yollara başvurmaktan çekinmeyiniz! Yaşanan sorunlar ve çözümleriyle ilgili detaylı araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Güvence bedelini iade almak isteyen abonelere süreçle ilgili izlenecek yol konusunda detaylı bilgi verebiliriz. Av. Emre ALTUN: 0 (536) 853 10 03

1 142 143 144

Sormak İstedikleriniz ?

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.

Atv Avrupa – İş Dünyası

Kategoriler

Facebook'ta Beğenin! Twitter'da Takip Edin! Youtube Kanalına Üye Olun! WhatsApp İletişim