implant dis fiyatlari

Soru – Cevap

1.846 paylaşım “Soru – Cevap”

 1. Anonim - Şubat 22, 2019 Cevapla

  Merhaba goruslerinizi cok onemsiyorum. Sizce Ayas Tekke nasil bir yatirim alanidir. Gelisirmi secimden sonra yatirim yapilacak hangi parselleri onerirsiniz .tesekkurler

  • Alper YALÇIN - Şubat 22, 2019 Cevapla

   Tekke’nin Malıköy Başkent Organize Sanayi’nin yakınlarındaki parselleri belki olabilir ama sanayi parselleri de Tekke sınırında bıçak gibi kesilmiş olması ve bir daha ne zaman buralarda bir çalışma olabileceği, Tekke parsellerinin plana alınıp alınmayacağı gibi durumları bilemeyeceğimiz için pek tavsiye etmeyeceğim bir yatırım bölgesidir, hele hele sanayiye yakın parselleri harici Tekke Köyü’ne doğru olan dağlık tepelik alanlardaki parsellerine dönüp bakmayın bile, bu bölgelerden 40-50 yıl birşey olacağını düşünmüyorum.

 2. Ali - Şubat 21, 2019 Cevapla

  İyi günler yuva köyü imar durumu nedir bilginz varmı

  • Alper YALÇIN - Şubat 22, 2019 Cevapla

   Yuva Otoban üstü imar durumu için herhangi bir değişiklik yoktur, şuan için imarsızdır.

 3. Hakan - Şubat 20, 2019 Cevapla

  Alper Bey Merhaba,
  Tulumtaş 2608. sokak etrafından arsa alımı hakkında düşünceleriniz nedir? (94-174-187-189-1230-1229 parseller )
  1,20 emsal yükseklik sınırsız imarın askıda olduğu lakin yeni gelecek yönetimin imara gelecek itirazı yerinde bulup, imarın geçmesini engelleyebilme ihtimalinden bahsettiler bu konuda ne düşünüyorsunuz. Son olarak fiyat m2 fiyatı nedir? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Hayırlı işler.

  • Alper YALÇIN - Şubat 20, 2019 Cevapla

   Tulumtaş, mantık olarak öncesinde İncek ve Dodurga bölgelerinin gelişimini takip ederek, çevreyolu iç kısımları yoğunlaştıkça Eskişehir Yolu’ndan Gölbaşı’na doğru çevreyolu hattı boyunca yapılaşma sürecinin devam edeceğini ve bu hattın belirli bölgelerinden start alacağını düşünerek, yapılaşma sürecinin bir müddet bekleyeceğini, imar sürecinde ise belli aşamaları geçirecek, belirtmiş olduğunuz durumların da oluşması ihtimali de olabilmesi muhtemel, ancak emsalinin yüksek olmaması nedeniyle (1.20 emsal) sorun çıksa da çözülebileceğini düşünüyorum, yüksek emsal olsa idi sıkıntı olma olasılığı daha yüksek olabilirdi. Fiyat olarak ta belirttiğiniz bölgelerde 300-350₺/m2 lerdedir,

 4. Murat adalı - Şubat 18, 2019 Cevapla

  Merhaba Alp bey dodurga otoban içi 300 metre emsal 2 olan arsa alımı sizce mantıklı mi ileri de kaç daire getirisi olur fiyat olarakta 330 bin fiyat biçiliyor alınabilir mi o fiyata ?

  • Alper YALÇIN - Şubat 18, 2019 Cevapla

   Sürekli buradan vurguladığım üzere, Dodurga Ankara arsa yatırımı için en mantıklı bölgelerin başında geliyor, özellikle 50 m’lik bulvar daha mantıklıdır, zira bir bölgede yapılaşma öncelikle bulvar üzerinden başlayacaktır, bölgenin fiyatları son dönem bir miktar gevşemiş durumdadır o bakımdan bu rakamlar yüksek, çok daha uygun fiyata yer temini için bana ulaşabilirsiniz.

1 159 160 161

Sormak İstedikleriniz ?

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.

Atv Avrupa – İş Dünyası

Kategoriler

Facebook'ta Beğenin! Twitter'da Takip Edin! Youtube Kanalına Üye Olun! WhatsApp İletişim
ArabicEnglishGermanTurkish